Vedeli ste že Tequila, rovnako ako Cognac vo Francúzsku  sa môže vyrábať len v piatich oblastiach Mexika – v celom štáte Jalisco a v určitých oblastiach štátov Guanajuanto, Michoacán, Nayarit a Tamaulipas. Pestovanie agávy a výroba tequily je v Mexiku zákonom prísne upravená a dôkladne kontrolovaná.
Pravá tequila je vyrobená zo 100% modrej agáve – zo žiadnej inej zo všetkých existujúcich 136 druhov agáve.  Chceli by ste vedieť ako chutí pravá tequila? Aký je rozdiel medzi Tequilou Blanco, Reposado, Añejo alebo Extra Añejo? Aký je rozdiel medzi Tequilou a Mezcalom? Dávajú mexičania do fliaš s tequilou červíka? Ako sa zbiera agave a ako vznika tequila? Aj na tieto otázky Vám radi odpovieme na Vašej ochutnávke tequily. Počas celej doby ochutnávky sa na Vás spoza bude usmievať ochotní personál.

Ochutnávku zabezpečujeme na kľúč, všetko potrebné od prezentačného stolíka až po poháre si prinesieme, nemusíte sa o nič starať.  Počas ochutnávky sa o hostí stará odborník, someliér, ktorý ochotne diskutuje s účastníkmi. Ochutnávku je možné robiť spôsobom prezentácie od stolíka, kedy sa účastníci pristavujú osobne pri prezentačnom stolíku a  voľnou formou diskutujú s našim odborníkom, alebo formou riadenej degustácie. Dĺžka trvania ochutnávky závisí od Vašich predstáv, s radosťou sa prispôsobíme.

Close Menu