Štítky: zosilňovač bluetooth, kondenzátor elna, axiálne kondenzátor, m510, slúchadlový zosilňovač skúmavky bodka, zosilňovač domáce kino, fi zosilňovač, hifi, kondenzátor mkp, zosilňovač audio, 7.1 kanálový zosilňovač.

€8.90 €9.89
 • Skladom
 • w1


Zbrusu Nový MKP Kondenzátor 27uf 400VDC ±3%

Audiophiler MKP 27uf 400VDC audio stupeň Axiálneho kondenzátor pre rúrku gitarových zosilňovačov. Značka:JEMOSA Typ: Pevný kondenzátor Atribút: Polypropylénový Film Kondenzátor Medi nohy viesť Farba: Červená Dĺžka: 2.22 palcov(56.5 mm) Priemer: 1,25 eur palcov(32mm)

Značka:JEMOSA

Plný rozsah funkcií: kondenzátor je špeciálne audio kondenzátor, MKP série, meď pin, vysoké napätie, odpor, malá chyba 3%, malé poškodenie, krásny vzhľad, v Európe, Spojených Štátoch, Japonsku a v Južnej Kórei a iné celosvetovo najpredávanejšie na mnoho rokov, užívateľ povesť je veľmi dobrá, často používal vo veľkom meradle značky audio, žlčníka a delič frekvencie obvodu pre žlčníka zosilňovač box spojky, delič frekvencie, vysoké napätie, odpor, presné kapacita, typ. Číslo je kompletný, veľký počet mieste. veľkoobchod a maloobchod. Kondenzátory môžu byť rozdelené do polárnych kondenzátory a non-polar kondenzátory. Veľmi kapacitný kondenzátory sú jednosmerných napätí odolávať a môže pracovať iba v DC obvodov. Veľmi kapacitný kondenzátory sú obojsmerné napätie odolávať a AC a DC môžu byť použité. A reproduktor signál AC signál, takže reproduktor delič frekvencie možno použiť iba non-polar kondenzátor, nie veľmi kondenzátor. Ako si vybrať púzdra: 1. Kapacita: kapacita je vysoká frekvencia odolnosť a nízku frekvenciu. Kapacita určuje frekvenciu pozícia, ktorá závisí na obvod obvod. 2. Napätie kondenzátorov: samozrejme, čím vyššie je napätie, tým lepšie nižšia, horšie je napätie, tým vyššie napätie kondenzátora sám o sebe nie je ľahké zlomiť prostredníctvom krátkych obvodu, ako je skrat na vysokej ihrisku kondenzátory, high-ihrisko bude horieť; po druhé, kolíše špičkové napätie hudobného signálu nie je jednoduché napaľovanie horn cez kondenzátor. 3. Kondenzátor materiály: Existuje príliš veľa druhov kondenzátor materiály, každý má svoje výhody, ale profesionálne kondenzátory, ktoré sa bežne používajú v reproduktor delič frekvencie sú: kovovým filmom kondenzátory, kovové film polybine kondenzátory, a elektrolytické kondenzátory.


 • Horúčka kondenzátor: Spojky kondenzátor
 • Mkp Kondenzátor: Electrodeless kondenzátor
 • Číslo Modelu: 27UF 400VDC
 • audio kondenzátor: Axiálne kapacita
 • Názov Značky: JEMOSA
 • Kovovým filmom kondenzátor: Delič kapacita
 • Maximálny Výkon Na Kanál: 10W
 • Kondenzátor: kondenzátor 27uf 400v
 • Package: Áno


Rafael Caraca123
2021-01-11
5/5
Delivery two weeks, super fast! The capacitors are rare, the box packed... ohh.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty