Štítky: audi a4 b5 hračka, esc jst, teplo stlačte, kefa tlač, evebot tlačiareň, atramentové pero, klaun textílie, telocvičňa časť, g rozsahu vlak, lano simulator.

€93.66 €104.06
  • Skladom
  • w1137


Horúce, Stlačte Transfer T-shirt 12 "x10" Vytlačené v Tlačiarni Spp Roll Sublimačná Stroj Popis Produktu Tento 12 "X 10" (30 X 23 cm) hot-otočný stlačte môže prenášať fotografie, slová na bavlna, vlákniny, kovu, keramiky, skla, atď., vhodné na výrobu darčekov, reklama, atď. Môžu byť schopní aplikovať prevody, písmená, čísla a obrázky na t-košele, oblečenie, tašky, myši, podložky, hádanky, keramické dlaždice, dosky, a iných objektov s plochou povrchu. Na HP230-B funkcie zabudované v 12 "x 10" Teflon-vložené platnička a celý rad vykurovacej špirály pre jednotnosť v celom povrchu. Jeho unikátny otočný funkcia vám umožňuje otočte horný ohrev dosky 360 stupňov. Odstránením vykurovacieho telesa a znižuje riziko náhodného kontaktu s distribúcia tepla oblasti. Rozsah nastavenia počiatočného teplota: 93-254 ℃. Najvyššia teplota rozsah nastavenia: 200-450 ℉. √Výmena izolačného protector - malé červené tlačidlo na ovládacom box sa objaví, keď napätie je nestabilná alebo príliš vysoká, poskytuje ochranu na ovládacom poli a varná doska. Môžete pracovať voľnejšie s vaše oblečenie a transfery na základnú dosku. Na rozdiel od konvenčných klapka lisy, HP230-B prenos tepla sa uplatňuje priama klesajúci tlak, zabezpečenie jednotného kontaktu s povrchom nižšie. Digitálny časovač je nastaviteľná až do 999 sekúnd. Ručné otváranie a zatváranie rukoväť je ľahko používa a môže byť upravená pomocou tlaku tlačidlo na zadnej strane stroja. Jeho priemyselnú silu a odolnosť umožňujú dlhodobé používanie. Funkcia Umožňuje prevody na t-košele, oblečenie, tašky, myši, podložky, hádanky, keramické dlaždice, dosky a iné objekty s plochou povrchu sa Môže otáčať o 360 stupňov a hornej vyhrievané stôl a ohrievač môže byť bezpečne odstránený Digitálny LCD časovač a reguláciu teploty, aby nastavenie presnejšie Plný rozsah nastavenia tlaku gombík pre nastavenie tlaku materiálu hrúbky zlepšenie zdvihol dolný zásobník je ľahko umiestniť a odstrániť t-shirts od stroj Teflónovou vrstvou prvok je teflónové, zabráni prenosu vyhorenia a nevyžaduje samostatné silikónové / teflónovou fóliou Priemyselnú silu a odolnosť ocele rámu umožňujú dlhodobé používanie Špecifikácie Vykurovacie teleso: 12 x 10 "(30 x 23 cm) farba Čierna Príkon: 1000W Napätie: 220V Hrubá hmotnosť: 34.6 libier (15.7 kg) Rozmery balenia (L x W x H): 46.1 cm x 16,5 x 15.7 v (46 x 42 x 40 cm) Obsah balenia 1 horúce stlačte stroj 1 X napájací kábel 1 X prevádzkové Inštrukcie O VEVOR

Taicang Vevor strojných Zariadení CO.,S.R.O .Sme prevádzkuje viac ako 1000 druhov strojov, zariadení, výrobkov,a zapojila sa do cezhraničného podnikania na 10 rokov.V súčasnosti máme viac ako 200 zamestnancov.

Náš koncept je orientovaný na Trh, založený na zákazníka služby

Cez roky praxe sme získali cenné skúsenosti v mechanických zariadení priemyslu,ktoré nám dáva príležitosť slúžiť spoločností z rôznych krajín. V budúcnosti budeme dať plnú hrať na naše silné stránky v mechanických zariadení priemyslu,a aktívne sa podieľať na výstavbe Hodvábnej Cesty Ekonomické Pásu a 21. Storočia Námornej Hodvábnej Cesty, aby podiel high-kvalitné výrobné kapacity a spoločného prospechu.


  • Druh: Vodný Filter Časti
  • Číslo Modelu: HP230B-STHJ000001V2


Napísať recenziu

Súvisiace produkty