Štítky: garmin varia rtl515, mravec baník s9, požičovňa časti veľké, tacx, centrálna podpora garmin, garmin, smart tréner, ant stick usb, mravec farmy, garmin hodinky.

€9.60 €19.19
  • Skladom
  • w1305


ThinkRider Enhanced ANT+ signál USB kľúč

Funkcie:

1. Toto Rozšírené ANT+ USB kľúč dostane údaje o aktivite ak kompatibilné fitness prístroj v dosahu. Je vhodný pre Garmin a cyklistické hry, musí mať pre cyklistických nadšencov! 2. ANT+ bezdrôtový komunikačný protokol; až 8 kanálov. 3. Prijímať ANT+ bezdrôtový rozhlas a preložiť ju do USB protokol na počítačový softvér. 4. Zapojte do USB portu počítača a otočte sa na cyklistickej sofware, jednoduché použitie. 5. Vhodné pre Garmin, pre Zwift, pre Wahoo, pre Bkool. 6.V porovnaní s mini veľkosť stick,Toto je špeciálne rozšírené,signál je silnejší,prijímanie vzdialenosť je zdvojnásobená.

Špecifikácie:

Dosah prenosu: 10 metrov (najlepší výkon je do 3 metrov)dlhšie než ostatní. Materiál: ABS

Balenie :

1 x ANT+ USB kľúč

Rozšírené ANT+ Prijímač

Signál je rozšírené,prijímanie vzdialenosť má viac ako zdvojnásobil

Parametre

Farba:Čierna Spôsob užívania:Vložte USB port Funkcia:Prijímať ANT+signál,a je kompatibilný s cyklistické softvér Vzdialenosť:0-10m(najlepšie do 3 m) Bezdrôtový protokol :2.4 GHz ANT+ Kanály:8 Kompatibilný softvér:Zwift, Wahoo, Bkool, Tacx, Onelap, atď.

Použitie

Len 3 kroky 1.Vytiahnite USB ANT+ Stick, 2.ho zapojte do počítača. 3.Vyhľadať zariadenia v jazda na bicykli softvéru.

Rýchlosť A Tempo Dual Sensor

Rýchlosť A Kadenciu Duálny Dizajn

Zložte zadný kryt,znova nainštalujte batériu,a potom sa režim prepne. Modré svetlo pre kadenciu Červené svetlo pre rýchlosť

Parameter

Značka: ThinkRider Model: BK6 Meranie: Rýchlosť A Tempo Veľkosť: 33*33*6mm Hmotnosť: 8g Vodotesný: IP67 Batéria: CR2032, Vytrvalosť: 300hours Bezdrôtové: ANT+&BLE Pohotovostný čas: 500days Senzor: Geomagnetického Senzor Rozsah: 0-90kph/0-200rpm Kompatibilita: Všetky typy cyklistické počítač/hodinky/software/apps

ANT+ a BLE dual protokol

Snímač je kompatibilný s takmer 95% zariadení.Môže sa pripojiť na bicykli aplikácie, ako je STRAVA prostredníctvom BLE,takže môžete zaznamenávať vaše aktivity na vašom telefóne.Je tiež možné pripojiť váš cyklistický počítač alebo GRAMIN hodinky cez ANT+ Protokol,takže môžete čítať údaje čísla na váš cyklistický počítač.

Návod na inštaláciu

Kadencia režim-Modré svetlo: Po zmontovaní batérie,ak je svetlo modrá,potom by ste mali nainštalovať na kľučku.Ak svieti červená,potom by ste mali znova nainštalujte batériu znova. Rýchlosť režim-Červené svetlo: Po zmontovaní batérie,ak je svetlo červené,mali by ste inštaláciu na predný náboj kolesa.Ak svieti červená,potom by ste mali znova nainštalujte batériu znova.


  • Certifikácia: CE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)


Akajolop
2020-10-11
5/5
just works good - finally stable zwift. relatively fast shipping.
Bcelhruz07qac
2020-11-21
5/5
Received in 9 days in France, very fast-very good price-serious seller-material not yet tested
Kudrivceva
2020-12-30
5/5
I like it, I'll try it and leave new comments. Thanks came very fast.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty