Štítky: voda vzduch zbraň, vzduchové pištole, qcc1, plyn, voda zbraň, yz426f, vysoká pressur vodné pištole, zadarmo vodné pištole, deti vodné pištole, gél na vodnej pištole, Energie Vodné Pištole.

€7.80 €12.78
  • Skladom
  • w1372


Vysokotlakovú umývačku Moc Podložka s postrekovačom Vodné Pištole Záhradné Zavlažovanie Prútik na Umývanie Áut Cesty, Čistenie Nástrojov

Popis

Tento vysokotlakovú umývačku môžete ľahko umyť vaše auto, kamión, camper, alebo loďou a riešiť špinavé kolesá a disky. Táto položka môže čisté bahno a špinu z vašich pneumatík a brucho a umyte listov a trávy z vašej cesty. To vám môže pomôcť vyčistiť kachľové veža bez použitia rebríka a umožňuje vám vyčistiť druhý príbeh windows od zeme. Môžete ho použiť aj na čistenie partie slnečníky, lehátka a bazénov. Všestranný vysokotlakový postrekovač vody na umývanie áut, záhradné zavlažovanie, vonkajší chodníka, čistenie, atď.

Funkcie

Farba: Modrá

Materiál: Hliníková zliatina (Trubice), Meď (guľový kohút), TPR (Rukoväť)

Rozmery: 46.5 x 2.6 x 2.6 cm/ bez vyznania je 18,3 x 1.02 palcový (L x W x H)

Striekanie vzdialenosť: 15 m

Hodí pre všetky ¾ "štandardné záhradnej hadice, a iné veľkosti s normou 1" žena hadice bib konektory, alebo môže byť použitý s pohonom tlakový čistič systému pomocou priloženého adaptéra.

2 trysky prúdy. Jet sprej tip a ventilátor sprej tip sú v cene, ktorá vám umožňuje vytvoriť silný jet stream alebo jemný spray pre rôzne požiadavky.

Hadica konektor zahrnuté. Žena so závitom štandardná záhradnej hadice na ½ " rýchle pripojenie hadice spojka.

Ľahko umyť vaše auto, kamión, camper, alebo loďou a riešiť špinavé kolesá a disky.

Vhodný na umývanie áut, kropiace, poľnohospodárske irrigating, upratovanie domácností, atď.

Poznámka: tlak vo veľkej miere závisí od tlaku vody vo vašom systéme vody a hadice, striekacej dýzy len, že zvyšuje tlak v obmedzenej miere.


  • Funkcia: Variabilný Prietok Ovládacie Prvky
  • Záhradné Vodné Pištole Typ: Trysky
  • Materiál: Kov
  • Podpora: Drop Ship
  • Kovové Typ: OCELE
  • Číslo Modelu: Záhrada Vody Zbrane


Napísať recenziu

Súvisiace produkty