Štítky: senzor wifi, anténa wi fi, android apk, tesla vody ventil, 18ds20, detektor úniku tester, edup wifi zosilňovač, booster, zosilňovač súpravy, zigbee, LoraTap.

€15.87 €27.85
  • Skladom
  • w1403


Ponúkame zľavy pre veľké množstvo. Vitajte na kontakt s nami!

Náš inteligentný bezdrôtový senzor vody ponúka spoľahlivý výkon, pomáha udržať váš domov trezor, tým upozornením pre potenciálnych únik vody pred otázka sa stane príliš vážne, a tak pomáha predchádzať nákladným vody dae. Batérie powered s nízkou spotrebou energie, je možné ho prevádzkovať v pohotovostnom režime pre viac ako 6 mesiacov. Senzor, vyžaduje trochu úsilia, ktoré chcete nainštalovať, a to je veľmi jednoduché použitie, ste si istí, získať kvalitu a trvanlivosť, ktorý si prajete.

Najmenšie medzery. Pre celkom kľud, umiestnite senzor vody v blízkosti vášho práčka, ohrievač vody, kožiek alebo umývačka riadu. V spodnej časti senzor obsahuje 3 vysoko citlivé pozlátené sondy, ktorá keď sa dostane do kontaktu s vodou, ktorá vytvorí okruh, ktorý bude nastaviť alarm vás upozorní možných povodní.

Náš Inteligentný Senzor Vody nevyžaduje žiadne rozbočovač alebo služby prihlásenia na odber. Určený pre pripojenie k existujúcej sieti Wi-Fi, stačí stiahnuť Wstein Aplikácie na iOS a Android, a prepojiť ho na senzor vody. Z app budete dostávať push notifikácie z úniku vody, a je tiež možné sledovať na úroveň nabitia batérie v prístroji, aby sa zabezpečilo, vodný senzor nikdy dôjdu sily.

veľkosť:68x 68x 24mm

Materiál:plast

farba:biela

Obsah Balenia:

1 * Inteligentný Senzor Vody

1 * Krytom

1 * Skrutky a Kotvy

1 * Užívateľská Príručka

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.


  • Materiál: Iné
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Príslušenstvo Súpravy
  • Kompatibilné Audio A Video Zariadenia Štýl: Zosilňovač


Mrjaguar Alhassani
2021-01-23
4/5
Works perfectly I recommend

Napísať recenziu

Súvisiace produkty