Štítky: magnetofón štúdio, skenovanie diapozitívov digitnow, kazetový deck prehrávač, fm vysielač usb, dv kazetový prehrávač, walman kazetový prehrávač, audio kaziet, mp3 walkman, video vhs kazetový prehrávač, audio cassett.

€22.25
  • Skladom
  • w149


Kazetový prehrávač: prehrávanie zozbierané pásky, v tejto retro-štýl hudby prehrávač vám umožní vrátiť sa do starých čias a oživiť svoje dobré spomienky minulosti. FM/AM rádio: vychutnajte si svoje obľúbené FM a AM staníc keď ste na cestách alebo relaxačné doma/vonku, to je prenosný a ľahký s odnímateľná spona. Hlasový záznamník: one-touch nahrávanie cez zabudovaný mikrofón a hrať podľa vstavaný reproduktor, nahrávanie na externé hlas, rádio alebo PC hudby do kazetového prehrávača. Výkon: poháňaný 2 AA batérie (nie je súčasťou) Viac funkcia: má tiež automatický spätný chod zase pásku cez rýchlo s "DIR" tlačidlo, raz alebo nekonečný zadnej strane s "REVMOOE"tlačidlo v smere doľava alebo doprava. Na BR630 je klasický a striebro hľadajú FM a AM rádio kazetový prehrávač, ktorý pôsobí aj ako audio rekordér. Užite si klasickú hudbu pásky cez tento Osobný Kazetový Prehrávač od DigitNow. Hrať nahlas prostredníctvom externých reproduktorov alebo počúvať súkromne cez slúchadlá.

One touch nahrávanie funkcia " a " automatický spätný chod poskytuje mobilitu a pohodlie.

Funkcie

Kazetový Prehrávač a rekordér

AM/FM Rádio

Nahrávanie jedným dotykom

Zabudovaný reproduktor a mikrofón,

Odnímateľný opasok

Funkcie: PREHRÁVANIE, ZASTAVENIE,NAHRÁVANIE,DIR, REVMOOE, FF, REW a nastavenie Hlasitosti gombík,slúchadlá, FM/AM LADENIE na media player.

Obsah balenia: 1 x Kazetový prehrávač 1x Slúchadlá 1x užívateľský Manuál


  • Názov Značky: DIGITNOW
  • Číslo Modelu: BR630


Cblp123nub
2020-09-18
1/5
The description is not identical to credibility .. The goods have not reached me yet... The dispute was confirmed for what??

Napísať recenziu

Súvisiace produkty