Štítky: princ lisovanie kovov, šťastie lisovanie kovov, ace lisovanie kovov, etsy lisovanie kovov, plech lisovanie kovov, reťaze lisovanie kovov, kovové pečiatky razenie, diy lisovanie kovov, kladivo lisovanie kovov, acro lisovanie kovov.

€142.46 €148.39
  • Skladom
  • w178


Semi-automatické list embosser kovov, lisovanie tlačiareň označenie stroj štítok s 4 mm výstroj

Aplikácia:

Emboss na všetky typy hliník, meď, nehrdzavejúca oceľ, plastová menovka pre mechanické, elektrické, čerpadlá, ventily, automobily, motocykle, elektrické spotrebiče. To embosses variabilné parametre: ako dog tag, konkrétne model, dátum, číslo šarže, sériové číslo, sériové číslo a tak ďalej.

Zásady:

1.Na vonkajšej sily (ručné tlak alebo gumené kladivo) bude emboss písmená alebo čísla, na plech s určitým hĺbka (po 0,1 ~ 0,3 mm hĺbky). Jeho plynulú reguláciu agent sa upraviť embosser pozíciu, word riadkovanie a medzery medzi riadkami. Charakter výškach môže byť upravená zmenou rôzne. Rôzne písmená a číslice môžete ľahko zmeniť otočením okolo dosky.

2.Maximálny štítku veľkosť: 200*130 mm

3.Tlač znakov: veľké písmená, číslice a jednoduché symboly

4.Veľkosť písma: 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm(Táto položka veľkosť Písma je 4 MM,ak budete potrebovať ďalšie veľkosť,prosím, povedzte nám)

5.Rýchlosť tlače: cca 2-4 znaky / 10 sekúnd

6.Tlač obsah, vrátane: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T UV W X Y Z 123456789 . x / -

Ako používať

1.Uvedenie značky metódy, značenia umiestnené v práci povrchu, ako je zobrazené v ľavom hornom rohu, s príznakmi a magnet klip bez kompresie doska uvoľnenie.

2.Koliesko nakladanie a vykladanie, prvý použil slovo kolesa, kľúč na odstránenie matice kolies, a zvoliť správny koleso, koleso zámok vybavené matica, zarovnané ukazovateľ.

3.Tlač a začnite pozíciu úpravu, je dobré znamenie umiestnené na samostatných spojka, otočte ručné koliesko rozmiestnenie a kerning ručné koleso tak, aby sa koleso zarovnané znaky vytlačené na poli umiestnenie tesne nad zámok rozšírenie jednotky, uvoľnite spojku páky, pod tlakom na niekoľko kerning krmivo rukoväte možno vidieť kŕmenie na strmeň rozmiestnenie, hustota (ručné koleso s dobrou naladiť kerning) stlačením spojka, otočte ručné koliesko, uvoľnite spojku páky späť in situ, s dlani facku z gumených častí, rozmiestnenie po krmív zvládnuť tlak na dosiahnutie tlač.

Výška a Šírka: 2.0 mm--2.0 mm x 1.1 mm (Vhodné pre štvorec do 3~4 mm výška) 2,5 mm--2,5 mm x 1,4 mm (Vhodné pre námestí v 4~5 mm výška) 3.0 mm--3 mm x 1,6 mm (Vhodné pre štvorec do 5~6 mm výška) 4.0 mm--4 mm x 2.1 mm (Vhodné pre štvorec do 6~výška 7 mm) 5.0 mm--5mm x 2.6 mm (Vhodné pre štvorec do 7~8 mm výška) 6.0 mm--6 x 2.8 mm (Vhodné pre námestí v 8~10 mm výška) Upozornenie : Stroj prísť s jeden Výstroj,Vyššie Veľkosť Prevodovky, je možnosť pre vás,chcete ktorých jeden, oznámte nám. Ak nechcete, nechajte nám veľkosť, zašleme stroj s 4 mm výstroj, aby ste ako predvolené nastavenie.

Upozornenie: nie Sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane, je kupujúceho zodpovednosti.


  • Druh: Nástroj Ruka Časti
  • Použitie: Komerčné Výroba
  • Pôvod: CN(Pôvodu)


Napísať recenziu

Súvisiace produkty