Štítky: obrany pre seba, 21700 batérie usb, prípade brokovnice, nitecor, vyzdvihnutie shell, 18650 c8, oko horák, nitecore bat, nitecore ntk, nitecore prepínač.

€71.49 €97.94
  • Skladom
  • w27


Nitecore NTP40 Zliatiny Titánu Mechanické Ceruzky Výnimočných Kresbu Ceruzkou

Nabudúce budete potrebovať kvalitný písací nástroj, reach pre nové Nitecore NTP40 Mechanická Ceruzka ! Iba mechanické ceruzky, že Nitecore ponúka, môžete si byť istí, že je vyrobený k dokonalosti. Na NTP40 bol špeciálne navrhnutý tak, aby sa používajú pre každodenné písanie, skicovanie a jemné linky cartooning. Telo je vyrobené z TC4 zliatiny titánu s presnosťou obrábania pre všetkých telesných komponentov, ako aj jeho anti-posuvné vlákno, zakončenie, a vyprázdnené vrecko klip. Tento materiál zaručuje ľahký pocit v ruke a chráni proti korózii, hrbole a ryhy z kvapiek a bežné každodenné nosenie. Príde úplne od seba, takže môžete pristupovať top-of-the-line Schmidt Feinminen Mechanického Systému, ktorý drží 0,5 mm viesť náplne. Tento mechanizmus bol chválený na celom svete pre inovatívne a spoľahlivé dizajn na perá a ceruzky. Robustný, duté vrecko klip je odnímateľný a ovládateľné s Torx skrutky, že ju drží na mieste, uľahčuje ukladanie a prepravu. Na Nitecore NTP40 možno nazvať ilustráciu sám, a vám bude pomáhať v zdokonaľuje svoje ďalšie dielo ako dobre!

Vlastnosti: Vyrobené z TC4 Zliatiny Titánu pre dlhú životnosť a ľahký pocit Vplyvom a korózii na starosti zadarmo každodenné použitie Podrobné závitom pre bezpečné, ale pohodlné uchopenie, zatiaľ čo v použitie proti Oteru vykryštalizovala spp Vysokej Kvality nemeckej Schmidt Feinminen Systém s 0,5 mm viesť náplň Odnímateľné vrecko klip pre jednoduché vykonávať Špecifikácie: Účel: Denne Písanie, Skicovanie, Cartooning Body Materiál: Zliatiny Titánu TC4 Mechanizmus Typ: Schmidt Feinminen Systém Mechanizmus Hriadeľ Rozmery: 0.437" Dĺžka, 0.024" Priemer (111mm x 6 mm) Náplň Typ: Viesť 0,5 mm Rozmery: Dĺžka: 5.4" (137 mm) Priemer: 0.35" (9 mm) Hmotnosť: 0.84 oz. (23.9 g)


  • Názov Značky: NITECORE


Tancrede
2020-09-20
5/5
Just got it. At first glance, excellent quality. I like how it feels in my hand. Light, but durable. So far, I'm very pleased. The only drawback is the price. Dear. In a pencil 3 rods are hard soft in feel. Replace is no problem.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty