Štítky: solárny panel, solor regulátor nabíjania, pružné zavesenie lana, mppt, invertor mppt čistý, 12v ovládací panel, epever mppt 30, batoh pack, solárny generátor pure, solárne lampy.

€4.30 €5.12
  • Skladom
  • w434


Funkcia:

1. Vstupné a výstupné svorky sú vyrobené z vysoko-bočné zapínanie napájania pre vysoko-frekvenčné low-impedancia elektrolytické kondenzátory s NÍZKYM ESR) zabezpečiť, výstupné zvlnenie a účinne odfiltrovať prepínanie napájania chyby.

2. MPPT solárne maximum power point tracking, automatické inteligentné nabíjanie riadenia, nízka spotreba.

3. Maximálny konverzie účinnosť 93% a maximálna hodnota je 95% v závislosti od svetelných podmienok.

4. Automatické inteligentné tri etapy režime nabíjania. Self-sledovanie solárneho nabíjacieho prúdu je automaticky zmení veľkosť.

5. S no-load prúd 3 ro, a to aj veľmi slabé ráno slnko môže byť ľahko a aktivuje automaticky bez manuálneho prepínania.

6. So vstupom zmeňte polaritu ochranu. Ultra-low výpadku určená výhradne zabraňuje chodu polarity ochrana MOS tranzistory, a zadnej strane vstup nefunguje.

7. S výkonom reflow ochranu. Účinne zabraňujú poplatok meter noc zadnej strane batérie!

Špecifikácia: Typ Položky:Solárny Panel Regulátora

Vstupné Napätie: DC 8-28V vstupné DC napätie. (Č AC input)

Výstupné Napätie: DC 5-26V plynule prenos

6V batériu môžete nabíjať 12 alebo 8.4 V 12,6 V, 16.8 V lítiová batéria

7.2 V, 10.8 V, 14,4 V lítium-železo-fosfát batérie

2-4 série lítiové batérie, lítiové železa fosfát plnenie predstavenstva

Výstupný Prúd: 5A Maximálny

Indikátor Nabíjania: Áno. Rýchlo červené a modré svetlá rýchlo červené svetlo blikať striedavo. Automaticky zastaví.

MPPT Funkcia: MPPT maximum power point automatické sledovanie, maximalizácia využitia solárneho nabíjania

Nízke Napätie: 1V (to isté platí aj pre buck regulátorov, vstupné napätie je najmenej vyššia ako výstup 1V)

Nízka Spotreba Energie: Áno. Ultra-low voltage dizajn pre nízka spotreba energie a vysoká účinnosť, profesionálne prispôsobené na solárne panely

Prevádzková Teplota: Priemyselné Triedy (-40℃ až + 85℃)

Zaťaženie Úprava, Sadzba: ±1%

Regulácia Napätia Hodnotiť: ±0.5%

Spojenie: S Terminálové

MPPT napätie: nastaviteľné napätie, a to z rôznych MPPT solárnych modulov je iný, aj keď mppt napätie nemôže upraviť mppt solárny regulátor, môže sa nazýva mppt? MPPT ovládanie technológia používa účinnosť nabíjania pomer systému kontroly poplatok meter, ktorý je všeobecne o 30% vyššia ako DC-DC krok-dole napájanie MCU + PWM. Plné využívanie slnečnej energie a prevádzkovať na nízky výkon. Znížiť straty energie! MPPT funkciu, môže sa účinne brániť nabíjacie napätie solárneho panelu z toho, pomaly a pomaly zabitý batérie.

Poznámka: prvé poplatok sa vopred nastaviť výstupné napätie. Prosím, sledovať napätie batérie pozorne, aby sa zabránilo prebíjanie! Nemusíte mať nechránený lítiové batérie!

Ladenie metóda:

Krok 1: Ak napätie je výstup v kroku 2, pripojenie solárnych článkov a nenabíjajte fľaše. Ak nie je žiadny výstup, malý výstup otáča proti smeru hodinových ručičiek pomaly proti smeru hodinových ručičiek, kým výstupné napätie MPPT.

Krok 2: prenos malé výstupné napätie proti smeru hodinových ručičiek, až kým červené a modré ukazovatele flash, potom upravenie hrubej výstupné napätie na plný cutoff napätie

Krok 3: Oprava vybitá batéria a monitorovať nabíjacieho prúdu na výstupný reťazec ammeter. Nastavte potenciometer s MPPT do nabíjacieho prúdu je maximálna.

4. krok: Vyplňte len batéria. Ak modré svetlo otáča v smere hodinových ručičiek, zvýšiť výstupné napätie, až kým červené svetlo je na. Potom pomaly shift malé výstupné napätie proti smeru hodinových ručičiek, kým sa iba modrá svieti, potom pomocou multimetra a uistite sa, že cutoff napätie je správne, aby sa zabránilo prebíjanie!

Spôsob prenosu namiesto použitia solárnej energie:

Krok 1: napájací zdroj má upravené solárny MPPT napätie (napr 18V)

Krok 2: Ak je výstupné napätie je upravené v smere hodinových ručičiek, kým nie je veľké MPPT napätie výstup, nepripájajte napájania na vstupné svorky a nenabíjajte batérie. Potom pomaly otočte proti smeru hodinových ručičiek, až kým malý MPPT prenos len má výstupné napätie.

Krok 3: Zníženie napätia v smere hodinových ručičiek, až kým červené a modré ukazovatele flash, potom hrubo nastaviť výstupné napätie na plný cutoff napätie

4. krok: Vyplňte len batéria. Ak modré svetlo otáča v smere hodinových ručičiek, zvýšiť výstupné napätie, až kým červené svetlo je na. Potom pomaly shift malé výstupné napätie proti smeru hodinových ručičiek, kým sa iba modrá svieti, potom pomocou multimetra a uistite sa, že cutoff napätie je správne, aby sa zabránilo prebíjanie!

Poplatok predstavenstva funkcia:

1. Solárne maximum power point tracking, výstupný prúd je väčší ako solárny panel aktuálne, pravdivé ultra-efektívny MPPT, podpora 8-28V, 100W solárne vysoký prúd nabíjania, odporúča sa, aby každý modul solárneho panelu sa paralelne rozšíriť nabíjacieho Prúdu


  • Názov Značky: Aideepen
  • Maximálny Prúd: 5A
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Aplikácia: Nabíjačka Radič
  • Je To Inteligentné Zariadenie: No
  • Číslo Modelu: 5A solárne ovládanie dosky
  • Certifikácia: ŽIADNE


Angel8 Lin
2020-10-20
5/5
Very fast shopping to Poland. I will test if it's true MPPT module. ;)
Shamaasy
2020-12-07
5/5
The device can not work with a filament lamp. Charges the batteries normally. After the end of the charge turns off the output. Configuration method: 1. connected to the input solar battery, on the output without load and turn anti-clockwise resistor MPPT, blue LED blinks. 2. cool clockwise resistor MPPT to blue LED light constantly. Then half a turn back, counterclockwise. Found a position when the blue LED blinked. Now a steep resistor of output voltage and exposed charging end voltage 14.4 V for lead batteries or 14.2 V for LLF batteries. 3. connect the battery and through the ammeter controlled charge current. Twist the resistor of the MPPT and the maximum charge current.
Valerio The Best
2020-12-18
5/5
It's OK. Works.
Alisakis 1979
2021-01-04
4/5
Without proper manual it's tricky to get it working. Once I figured out how to set it up it is working nicely charging small Li-Ion battery pack (3s3p). Be aware the module is running quite hot! It is not user friendly so I can only recommend it to advanced users.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty