Štítky: myš logitech mx518, myš, základná doska myš, lqs gaming mouse, nohy pre logitech, logitech, myš logitech, msi laser mouse wireless, myš bezdrôtová, air mouse gaming.

€56.06
 • Skladom
 • w661


Trvanlivý, výdrž batérie

Ďalšie moc upgrade

Dôveru v hre. V výkonnosti režim, G602 sa môžu použiť hrať jednu hru za druhou, a právomoc môžu byť zachovaná až 250 hodín. To má 10-krát životnosť batérie iné bezdrôtové herné myši a poskytuje konzistentné gaming-grade senzory a pripojenie. Na G602 je napájaný dve štandardné AA batérie, môžete odstrániť hmotnosť a vyváženie vybratím batérie.

Bezdrôtová herná technológia

Zbaviť kábel problémy,

Na G602 funkcie 2,4 GHz bezdrôtového pripojenia s technológiou ultra-rýchly čas odozvy 0.002 sekúnd bez zbytočného odkladu skúsenosti. Na rozdiel od Logitech Zjednotenie prijímač, ktorý môžete pripojiť viacero zariadení, G602 využíva celú šírku pásma vyhradeného USB, plug-and-zabudnite na mikro-prijímač pre hry-úroveň, low-latency výkon. Použiť priložené predlžovací kábel na miesto plug-and-zabudnite na mikro-prijímač do správnej polohy pre optimálny príjem. Pohodlné skladovanie otvoru v priestore pre batérie môže byť použitá pre uloženie plug-and-zabudnite na mikro-prijímač pre jednoduché prenášanie.

11 programovateľné tlačidlá na ovládanie Pohodlné nabíjanie môže používateľ získať mimoriadne prevádzkové skúsenosti na pôvodnú implicitnú konfiguráciu myši, alebo nastaviť G602 sám. Pomocou "One-Kliknite na tlačidlo Spúšte" nastavenie prístupu operácie, ktoré zvyčajne vyžadujú multi-level menu, vychutnajte si pohodlné a rýchle služby push-to-talk funkcie, alebo dočasne znížiť DPI pre sniper operation, alebo použiť Logitech Hry Softvér (LGS) pre 11 programovateľných tlačidiel. Šíriť game pokyny alebo multi-pokyn makrá. * Ukladanie vlastných palubný profily pre použitie na akomkoľvek PC.

DELTA ZERO sensor technológia

Šetrenie energie bez zníženia výkonu

Na G602 je náš prvý bezdrôtová herná myš s špeciálne navrhnutý Delta ZeroTM optimalizované snímač pre vysoko presné ovládanie kurzora skúsenosti, zatiaľ čo maximalizácia životnosti batérie. Či už cestujete cez obrazovku na rýchlosť alebo pohyblivé a späť na pixelov, senzor s presnosťou 2500 DPI môže odpovedať presne na akýkoľvek pohyb ruky. Toto LED osvetlenie snímač je navrhnutý tak, aby presahujú jednoduché koordinácie očí a rúk operácií, zníženia myslenie čas potrebný na presun postavu, nastaviť sniper zobraziť, kliknite na jednotku, alebo cast zručnosť.

Prepínanie citlivosti kedykoľvek v hre

Okamžité prepínanie

V každom hernom prostredí, môžete zaútočiť správne. Rýchlo prepínať medzi päť rôznych nastaveniach DPI s dvoma tlačidlami na dosah ruky. Vybrať z 250 DPI pixel-úroveň presnosti určenia polohy alebo do 2500 DPI pre vysoko-rýchlostný prevádzku. Keď je tlačidlo stlačené, DPI prepínač príkaz vám umožňuje dočasne použiť nižšiu citlivosť na FPS zabuchla; tlačidlo môžete okamžite pokračovať v rýchlom pohybe režime.

Výkon / režim úspory energie

Presné ovládanie výkonu na základe používania

Na G602 ponúka dva rôzne režimy prevádzky. Prechod na výkon režim umožňuje batéria, ktorá vydrží 250 hodín bez toho, aby bola ohrozená každej hre úrovne funkcie. Nehrám hry? Potom môžete sa prepnúť do úsporného režimu, tak, že výdrž batérie je ďalej rozšírená, a to až neuveriteľné 1440 hodín. Indikátor nad myši jasne naznačuje spôsob použitia: – modré svetlo signalizuje režim výkonu, zelené svetlo indikuje režim šetrenia energie, a keď vstupuje na nízky stav batérie, sa na displeji začne blikať modrým svetlom.

Jednoduché a pohodlné dizajn

Má nielen krásny vzhľad

Prírodné grip dizajn poskytuje veľký komfort pre dlhodobé použitie, aby ste vyniknúť v hre a neporaziteľný. DPI prepnúť tlačidlo ovládania, kde je umiestnený ukazovák a je ľahko dostupný. Šesť dobre navrhnuté bočné tlačidlá sú ľahko rozpoznateľné podľa dotyk, takže je ľahko ovládateľný. Non-slip grip na strane pomáha zvýšiť kontrolu, dokonca aj počas dlhých hra hrať.

Ultra-odolná konštrukcia

Preukázané

Intenzívne hrateľnosť je tradičnej myši zdá, že bezmocní. Na G602 je navrhnutý, aby sa extrémne odolné, s vylepšeným hlavné mechanické microswitch až 20 miliónov časy dlho kliknite na život a PTFE nízke trenie mat, ktorý bol testovaný na úžasné 250 km.

Jednoduché použitie inštalačný softvér

Jednoduché a zadarmo

Používatelia môžu použiť Logitech Hry Softvér (LGS) priradiť príkazy na ich obľúbené hry na základe ich preferencií. Prispôsobenie tlačidiel a sledovať profily pre vašu hru s jednoduchým drag and drop. Vopred nakonfigurovaný vlastné pokynov, môže byť tiež použitý automatický hra detekcie. špecifikácia Časť Č Black: 910-003155 informácie o Záruke 3-ročná obmedzená záruka na hardvér požiadavky na systém Windows® 8, Windows 7, alebo systém Windows Vista®, Mac OS X 10.6.8 alebo novší, USB powered pripojenie na Internet a 100 MB miesta na pevnom disku (pre sťahovanie voliteľný softvér) Platforma kompatibilita Windows® 8, Windows 7, alebo systém Windows Vista®, Mac OS 10.6.8 alebo novším Obsah balenia myš Bezdrôtový prijímač Prijímač predlžovací kábel Používateľskej dokumentácii Technických špecifikácií Sledovania Rozlíšenie: 250 – 2,500 dpi Maximálne zrýchlenie: >20 G* Maximálna rýchlosť: do 2 m / s (80 ips) * * * Niektoré profily, ktoré si vyžadujú Logitech hry softvér nainštalovaný a možno stiahnuť z www.logitech.com/downloads. Responsivity dátový formát: 16 bit / os USB rýchlosť reakcie: 0.002 sekúnd Slidability Dynamický koeficient trenia - Mu (k): 0.09* Statický koeficient trenia - Mu (s): 0.14* *na základe výsledkov testu drevených plôch. Odolnosť Tlačidlo (vľavo/vpravo): možno vydržať 20 miliónov kliknutí PTFE pohybujú vzdialenosť život: 250 km výdrž Batérie a bezdrôtové rozsah Výkonu režim: až 250 hodín* úsporný režim: až 1440 hodín* Bezdrôtová rozsah: 3 m** * výdrž Batérie sa líši v závislosti od užívateľa a výpočet podmienok. **Skutočná bezdrôtový dosah závisí od použitia, nastavenia a podmienok prostredia.


 • Druh: 2.4 Ghz Wireless
 • Názov Značky: logitech
 • Ručné Orientácia: Doprava
 • Model Logitech: g602
 • Typ Napájania: Batérie
 • DPI: 2500
 • Hrubá hmotnosť: 150G
 • Uvedenie na trh: August-13
 • Počet Tlačidiel: 11
 • Typ Rozhrania: USB
 • Režim Prevádzky: laser
 • Počet Valcov: 1
 • Package: Áno
 • Číslo Modelu: g602


Kodomo Tiramisu
2020-10-04
5/5
OK is Good
Beth9583
2020-09-01
5/5
Ok

Napísať recenziu

Súvisiace produkty