Štítky: black led spot 12 mm, adheisive dlaždice pásky, starožitný držiaky, späť budúcnosti časť iv, starožitný deco vnútorné, black list ballon, čierna kožená lavica, adhensive stenu pásky, čierne šaty leapord.

€3.19 €5.23
  • Skladom
  • w674


1PCS Populárne Minnow Rybárske Lure 10 cm 15.5 g Plávajúce Pevného Wobbler Crankbait 3D Oči, Umelé Návnady Pstruh, Šťuka Kaprov Rybolovu

Položka Č.: HS034

Farba: 6 farieb

Hmotnosť: 15.5 g

Dĺžka: 10 cm

Hook veľkosť: 6 #

Potápanie hĺbka: 1,5 až 3 m

Farba: a, B, c, d, e, f

1. Tam je ťažisko preniesť oceľovými guličkami v tele. Keď hádzanie, môže presunúť na chvost na zlepšenie hádzanie vzdialenosť. Vzduch držanie tela je stabilný a hladké, a to nie je ľahké zatáčanie a hodiť.

2. To môže odrážať zahraničných svetlo na plný uhol, má účinok svetla spôsobujúcim ryby, a je vhodný pre rôzne vodné podmienky.

3. Existuje niekoľko malé oceľové guľôčky v tele, ktoré bude zvuk pri ťahaní, ktoré silne priťahuje pozornosť rýb.

4. Vyrobené z abs plastu, je silný a pevný, odolný voči pádu a nárazu, a oceľové guľôčky použité vo vnútri boli testované presné nástroje na zabezpečenie plávanie držanie tela každej návnady.

Prevádzková metóda:

Pre ryby s nízkou flexibilitou alebo skryté okolo prekážok, operačný hĺbka vody je 30-. V tomto čase, tam sú dva prevádzkové metódy, z nich je návnada metóda: vytiahnite vlasec ťažké, aby Luya návnadu plávať až po potápanie, použite akciu Luya z vody na dno, a vzbudiť pozornosť rýb. Druhým je chveje Rod: nepravidelné občasné ľahké vibračné rybársky prút disky Luya plávať vo vode.

Návnady čerpanie metóda:v Porovnaní s návnady ťahanie spôsob, rod kreslenie metóda má veľké amplitúdy, veľkú silu, veľkú vzdialenosť pohybu, rýchlejšie rýchlosť pohybu a správne osvojenie. Nedávajú ryby šancu dýchať, tak, že sú podmienené skus návnada okamžite, silné pokušenie.

Treba poznamenať, že intenzívne prikrmovanie môže urobiť Luya to plávanie držanie tela hrať dobrý vplyv, aj keď je to skryté v 3-3. ryby vo vodách alebo skaly, korene, 5-meter-hrubé vodné rastliny budú lákal a pohryznutí.


  • Kategória: LURE
  • Názov Značky: SIECHI
  • Číslo Modelu: Crankbait Rybárske Lure
  • Druh: Umelé Návnady
  • Poloha: prúd


Napísať recenziu

Súvisiace produkty