Štítky: ophir, zbraň sandblast, air štetec, , devilbiss, piesok výbuch, airbrush, mini sandblasting zbraň, airbrush kompresor s, kasumi, airbrush kabíny.

€24.65
 • Skladom
 • w746


Popis:

Tento základný airbrush sa používa pre airbrush body art, automobilov, grafický, hobby amatérske, nechtom krásu, výtvarného umenia a podobne.

Dvakrát Akcie Spúšť Vzduchu-farba Ovládanie

Odolné, spoľahlivé, údržba prostrediu

Airbrush Špecifikácie:

Krmivo typ: Gravitácia

Trysky: 0.5 mm

Pohár kapacita: 15ml

Pracovný tlak:30-65PSI

Zahŕňajú:

1xAir hadice(1,8 m/6)

1xhook

1xregulator(G1/4-G1/8)

1xMask

Airbrush Pomocou:

Airbrush má mnoho využití, a môže byť videný v reklame, knihy, obaly albumov a Foto retouching.

T - shirt umenie, textílie a odevy umenia sú všetky úspešné pomocou airbrush a špeciálne textílie a multi použiť farby, Createx Farba je len jeden príklad.

Kozmetické aplikácie kvapalných základov, ktoré majú vysoké pokrytie, ale tenké v textúry môžu byť použité s airbrush pre plné pokrytie bez ťažké vybudovať.

Dočasné tetovanie, body art a sprej na opaľovanie sú teraz veľmi populárne pomocou airbrush.

Nail art, pomáhal so stovkami malých blany široko dostupné pre nail art výtvory.

Airbrushes sú často používané rozsahu modelovanie nadšencov na dosiahnutie požadovaných účinkov, ktoré by sa ťažko napodobniť štetcom pracovať samostatne.

Vlastné automobilový priemysel, s nástenné maľby, grafiky a iné umelecké diela sú zobrazené aj na nákladné autá, nákladné autá, lode, lietadlá, nádrže motocyklov, prilby atď stačí spomenúť niekoľko všetky tešiť na krásne umelecké a požadovanej účinky e airbrush môže priniesť v tvojich šikovných rúk

Ako sprej:

1.Vyplňte tekutiny v pohári po zriedení primerane.

2.Podržte airbrush zľahka v ruke

3.By stlačením hlavnej páky, prúd vzduchu sa vynorí. Potom čerpať dozadu postupne pre farebné atomizáciu.

4.Sprej vzor je v súlade s je vzdialenosť medzi pracovnou plochou a air štetec.

5.Pre jemné linky sprej, odstrániť kryt ihly a podržte air štetec, v blízkosti pracovnej plochy.

Kontaktujte nás:

Akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás, stačí kliknúť na "chatu teraz" na stránke.

Kvalita: 1. V podstate dostanete to, čo ste videli na obrázku ukázal, ale možno to bude abit na rôznych farieb vzhľadom na farbu monitora nastavte. Nebude mať vplyv na funkcie a appearace. 2. Budeme začiarknite položky, pozorne predtým, než sme sa vyslať, ak existuje akékoľvek poškodené v te zásielky, prosím, kontaktujte nás pred otvoreného sporu.

Platby:

1. Akceptujeme platbu za Escrow.

2. Keď uskutočniť platbu pomocou Viazaný, vaše peniaze sú bezpečné uložené vo vašom účte, peniaze sa uvoľňuje nám po potvrdení dodania.

3. Ak máte nejaké problémy s platbou, prosím, kontaktujte nás čo najskôr.

Spätná Väzba Politiky:

1. Budeme zanechať POSTIVE spätnú VÄZBU po zaplatení bolo prijaté.

2. Udržujeme vysokú úroveň excelentnosti(päť hviezdičiek) a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!

3. Spätná väzba je pre nás veľmi dôležité, prosíme vás, aby ste ihneď nás kontaktujte a PRED odchodom zlé spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo adresu, ktorú ste obavy.

O Nás:

Fenhua Bida Strojov Výroba Co., Ltd je popredným airbrush a olej-menej kompresora riešenia. Prostredníctvom našej oddanosti zákazníkom-centric " inovácie a silné výrobné kapacity 500 000 sady airbrush a 200 000 sady kompresora každý rok sme zaviedli end-to-end výhody v oboch airbrush a olej-menej kompresora oblasti. Naše produkty boli použité vo viac ako 100 krajinách po celom svete.

Bida vízie je obohatiť život prostredníctvom našich produktov. Využitím našich 23 rokov výroby skúsenosti a odborné znalosti v dizajne, držíme pevne zameraním na našich zákazníkov, partnerstvo s nimi a dopúšťa sa sami seba, aby splnenie ich cieľov a potrieb. Spoliehame sa na to, hlboké zákazník postrehy a nepretržitú spätnú väzbu, viesť naše priority a ovplyvňovať spôsob, akým pracujeme. A ako dlhodobo spoľahlivého partnera, sme vášnivý úspech našich zákazníkov a vytvárať nové hodnoty pre našich zákazníkov prostredníctvom spustíte viac ako 5 samostatne navrhnuté nové produkty, každý rok.


 • Názov Značky: FENGDA
 • Druh: Mini Spray Gun
 • Otáčky Bez Zaťaženia: ŽIADNE
 • Krmivo Typ: Gravitácia
 • Tryska Priemer: 0,5 mm
 • Použitie: Domov urob si sám
 • Aplikácia: Striekacie Pištole
 • Typ Napájania: Pneumatické
 • Pohár Objem: 15ml
 • Číslo Modelu: BD-178


Napísať recenziu

Súvisiace produkty