Štítky: victoria, victorias secret predaj, noc victorias secret, žezlo, tfv12, lotes victoria secret, victorias secret, peňaženky, victorias secret, kingsman, mlieko victorias secret.

€7.07
  • Skladom
  • w807


Krajina: USA

Značka: Victoria ' s Secret

Chuť typ: ovocnú chuť šťavnaté bobule a kvety

Účel: tónovanie, hydratačné, Aromatization

Objem: 250 ml

Zaradenie: Stredný AP

* Vezmite prosím na vedomie! Skutočné farby produktov sa môže líšiť od farby a odtiene na mieste, v závislosti od podania farieb obrazovky.

Nová kolekcia krásnych vôní z vašej obľúbenej značky bude určite oživiť túto jeseň, dôraz na exkluzivitu svoj štýl! Už teraz môžete kúpiť, len objednávanie z novej linky z Victoria ' s Secret zamatové okvetné lístky noir cez náš internetový obchod.

Parfumovaný sprej z Victoria sicret je nádherný nápad, ako osviežiť s jasným aróma! Vždy, keď budete chcieť, kedykoľvek spreji s ľahkým zvodné súlad bude vhodné na vašom tele! Neuveriteľné vonné zmesi môžete ponoriť s voňavými vlak! Vyberte si svoj jedinečný kytice z novej kolekcie noir a získať mori komplimenty!

Dodatočne vyživuje a zvlhčuje pokožku vďaka vitamínov, antioxidantov a olejov v zložení.

Funkcie:

Štýlová vôňa;

Pohodlné dávkovač pre rovnomerné rozprašovanie celom tele;

Kompaktná veľkosť.

Spôsob použitia: naneste rovnomerne sprej od Victoria ' s secret počas dňa.


  • Názov Značky: ŽIADNE


Kanderson1
2021-02-11
3/5
There are doubts about the authenticity of the spray, the sticker is pasted Krivo and goes away, under the cap there were drops, the caps themselves do not snap. The smell of norms, look at the resistance.
Leto Mail
2021-01-18
5/5
The quality of 10/10 delivery is fast, before bought such in Victoria sitres, decided to risk ordering here, I did not regret a drop, I recommend
Bobrov4ik
2021-01-29
5/5
Thank you aroma very delicious. It is cheaper than in stores in the city.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty